Личківський ліцей Личківської сільської ради Дніпропетровської області

"Весняний кубок Приорілля - 2023"

31 бер. 2023
29.03.2023 року на базі КЗ "Фізкультурно - спортивного центру фізичного здоров`я населення" "Спорт для всіх" та спортивної зони Магдалинівського ліцею Магдалинівської селищної ради, було проведено відкритий турнір з волейболу "Весняний кубок Приорілля - 2023". Участь взяли збірні команди юнаків та дівчат чотирьох територіальних громад Новомосковського району. Свої команди делегували збірні Магдалинівського, Перещепинського, Заплавського та Личківського ліцеїв. Змагання пройшли в дружній, товариській атмосфері та в запеклій спортивній боротьбі. Серед юнаків найсильнішими визнали ліцеїстів Магдалинівського і Личківського навчальних закладів. За результатами змагань перемогу здобули юнаки Магдалинівського ліцею, другими фінішували учні Личківського ліцею, третіми фінішу дістались представники Перещепинського ліцею, четвертими фінішували спортсмени Заплавського ліцею. Напруженою виявилась боротьба у дівчат, де представниці Магдалинівського, Личківського та Заплавського ліцеїв закінчили змагання з двома перемогами та однією поразкою. Тільки за результатами додаткових показників, перемогу здобули дівчата Заплавського ліцею, другими фінішували спортсменки Магдалинівського ліцею, третіми - дівчата Личківського ліцею. Після закінчення змагань всі учасники були нагороджені грамотами, кубками, медалями та пам`ятними знаками.